Clairz in Blaricum: interieur hotspot in het Gooi

Wees niet verbaasd als de sympathieke Anne-Claire Winkelhagen tijdens een persoonlijk gesprek even in een andere wereld lijkt te verkeren. Ze denkt in beelden, in kleuren en vormen en ze is er goed in om mensen te lezen. Zo ziet ze, vaak al tijdens een intake, hoe een ruimte, of zelfs een heel huis, passend bij de betreffende persoon zou kunnen worden ingericht.
16 december 2019 05:23
2 min.
Aangepast 28 december 2024 09:53

Af en toe dwarsig

Anne-Claire heeft een kenmerkende stijllijn, maar niet per se een handschrift: dat behoort immers toe aan de opdrachtgever. Toch zijn natuurlijke kleuren en materialen, haar voorkeur voor ambachtelijkheid en opmerkelijke details wel echt te herkennen in een Clairz-huis. Met hier en daar een ‘dwarsig’ element, want daar houdt Anne-Claire wel van.

Groot én klein

Sinds 2004 is ze op zowel de particuliere als zakelijke markt actief met haar full-concept interior designbureau – een mond vol. Je kunt haar inhuren voor complete renovaties, maar ook voor kleinere opdrachten haalt ze haar neus niet op. Haar bureau levert de tekeningen, begeleidt en adviseert bij de materiaalkeuze, bij het ontwerpen van een lichtplan, maar desgewenst bijvoorbeeld ook bij de technische invullingen van een project.

Clairz in De Garage

Sinds november 2018 is ze met haar bureau ingetrokken in De Garage, de compleet verbouwde, vroegere garage aan de Torenlaan in Blaricum. Samen met de vierde vestiging van Voorma & Walch, met toevoeging ‘by Joost’, omdat makelaar Joost Wester hier de directeur is. Clairz richtte het complete pand in en creëerde zo een prachtige inspiratieplek voor (toekomstige) opdrachtgevers.

INFO

Meer info

Clairz Interior Design
Torenlaan 12D, Blaricum
035-2050070
Door: Sarah Saarberg
Hoofdredacteur Gooische Tam Tam