Restaurant Hendrik: Gooische Hotspot in Vreeland

Elke keer dat Tjerk langs het lege koetshuis in Vreeland reed, rook hij pannenkoeken. Het was de geur van jeugdherinneringen aan restaurant Noord-Brabant, dat hier sinds 1967 zat. Toen hij een kans rook én greep, ontstond een eigentijdse versie van dat gevoel: Restaurant Hendrik – pannenkoekenhuis 2.0 met een vertrouwde ziel.
30 november 2024 22:34
1 min.
Aangepast 22 december 2025 22:53

Recept en herinnering

Na een grondige make-over, samen met zijn moeder en vriendin Brecht Murré, opende Tjerk de deuren van Hendrik. Het geheim? Oermeel van molen De Ruiter en een familierecept dat werd meegeleverd bij de overname. Hendrik serveert veel meer dan pannenkoeken: van saté tot biefstuk én in de winter – met veel geroezemoes – kaasfondue.

Van partijtje tot partij

Wat begon als jeugdherinnering groeide uit tot een plek met allure én gezelligheid. Broer Sjoerd kwam helpen en bleef voorgoed. Restaurant Hendrik is geliefd voor kinderfeestjes, maar ook perfect voor vergaderingen of borrels in de sfeervolle voorkamer. Of je nu uit ’t Gooi of de Vechtstreek komt: hier voel je je welkom.

INFO

Meer info

Restaurant Hendrik
Breedstraat 8 – Vreeland 
Door: Christian
Eigenaar van de Gooische TamTam